Jeugdcompetitie opstellingen voorjaar 2021

 




Teamopstellingen 2021 voorjaarscompetitie Jeugd


 

Junior GEEL

ZONDAG MEISJES 13 t/m 17 TEAM 1

Ashley Schöbel, Demi-Jane Bennewitz, Madhiya Kidwai, Nikki van der Ploeg, Yael Munoz.

Begeleider: Demi-Jane Bennewitz

MEISJES 13 t/m 17 TEAM 2

Laura Dujmovic, Rubey van Hemert, Jara van Arkel, Chayenne vd Heydt (Robin Taekema invaller)

Begeleider: Laura Dujmovic

ZONDAG MEISJES 13 t/m 17 TEAM 3

Damini Bissumbhar, Taniya Bissumbhar, Moïce Lapar, Sayen Tielle, Yaara Munoz

Begeleider: Moïce Lapar  

ZONDAG JONGENS 13 t/m 17 TEAM 1  

Dayton van Wilsem, Danilo Feijen, TychoTimmerman, Axel ter Stege, Mats van Dusschoten

Begeleider: Tycho Timmerman

ZONDAG JONGENS 13 t/m 17 TEAM 2  

Dinant v Koeveringe, Luca Paoli, Omar Contreras Avilas, Ilia Zaker.

Begeleider: Luca Paoli  

ZONDAG JUNIOR  11 t/m  14 TEAM 1  

Julian van Scheppingen, Jordan Ruitenschild, Kenan Mujagic, Zeger ter Stege, Sem Niemoller

Begeleider: Jasper van Scheppingen  

ZONDAG JUNIOR  11 t/m 14 TEAM 2

Kaylee Cheung, Tara Dujmovic, Amira Blaas, Aylen Tielle, Amalia Dumenica, Ellen van der Sluis.

Begeleider: Robin Tielle

ZONDAG JUNIOR 11 t/m 14 TEAM 3

Rishika Singh, Jessi Klaver, Leontina Miokovic, Sidhant Ghose, Mees de Winter, Joost Burger

Begeleider: Danielle Klaver

GROEN

ZONDAG GROEN 1 TEAM 1    

Jayden Hagen, Daniël van der linden, Injoo Song, Dean van Kammen, Jahro Vyent

Begeleider: Dana van Kammen

ZONDAG GROEN 1 TEAM 2  

Jesse Gietman, Juliën Akkerman, Emily Kingori, Anna Pankratov, Justin van Leeuwaarde, Shaheer Kidwai Begeleider: Sarah Lodhi

ZONDAG GROEN 1 TEAM 3

Thijs Vlietstra, Aron Makhloufi, Rayan Blaas, Michelle Mesters, Darius Balciunas, Fatim Bangoura

Begeleider: Tim Mesters

ZONDAG GROEN 2 TEAM 4

Luuk de Vries, Brandon Chong, Jasper Rinsma, Ian Cheung, Dylan van Kammen, Sabina Dhondt

Begeleider: Robert Rinsma

ZONDAG GROEN 2 TEAM 5

Lisette Vlietstra, Brianna Ipek, Kaylee Liesdek, Imani Liesdek, Sasha van der Sluis, Reyhana Khan.

Begeleider: Mark Vlietstra

ORANJE/ROOD

ZONDAG ORANJE 1 TEAM 1

Christian Lui, Jimmy Lui, Seven Maas, Jay-Jay Grootfaam, Marley van den Brug

Begeleider: Jimmy Lui

ZONDAG ORANJE 2 TEAM 2

Alexander Droog, Maxim van der Laak, Mark Polovets, Jayven Mendez Gonzalez, Jounayd Benjjati, Georgios Papadopoulos. Begeleider: Leon Droog  

ZONDAG ORANJE 2 TEAM 3

Mila Kean, Julia Pankratov, Emelie van den Heuvel

Begeleider: Ciska Vlietsra

ZONDAG ROOD 2 TEAM 1

Melissa Dhondt, Leon Polovets, Jana Litvinenko, Aydin de Rijcke.

Begeleider: Jana Litvinenko  




 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 36 533 9510

Sportpark Rie Mastenbroek

Mosweg 10
1314 AZ Almere