Jeugdcompetitie opstellingen najaar 2021

Jeugdcompetitie opstellingen najaar 2021

Rood 2 team 1

Aydin de Rijcke, Leon Polovets, Melissa Dhondt, Veronika Kruglova, Jana Litvinenko, Gennadios Papadopulos

Begeleider: Daria Litvinenko ([email protected])

Rood 2 team 2

Lisa Mumachi Edeh, Vayenne Oomen, Daan Stevens, Natalie van der Lans, Claudia van der Lans, Angeliena Ipek

Begeleider: Ronald Oomen ([email protected])

 

Oranje 1 team 1

Seven Maas, Jimmy Liu, Marley van den Burg, Jay-Jay Grootfaam, Christian Liu, Jayven Mendez Gonzalez

Begeleider: Michelle Liu ([email protected])

Oranje 1 team 2

Julia Pankratov, Chiamaka Ellen Edeh, Maxim van de Laak, Mark Polovets, Alexander Droog, Georgios Papadopoulos

Begeleider: Leon Droog ([email protected])

Oranje 2 team 1

Max Betker, Kai Betker, Jounayd Bejjati, Finn Gietermans, Stijn vd Kruijf

Begeleider: Saskia vd Kruijff ([email protected])

Oranje 2 team 2

Mila Jernberg, Zoey van Gelderop, Mila Kean, Emma Smits, Emelie van den Heuvel

Begeleider: Esther Jernberg ([email protected])

Groen 1 team 1

Aron Makhloufi, Rayan Blaas, Darius Balciunas, Fatim Bangoura, Kaylee Liesdek

Begeleider: Fatim Bangoura ([email protected])

Groen 2 team 1

Luuk de Vries, Brandon Chong, Jasper Rinsma, Ian Cheung, Dylan van Kammen, Sabina Dhondt

Begeleider: Robert Rinsma ([email protected])

Groen 2 team 2

Lisette Vlietstra, Brianna Ipek, Imani Liesdek, Sascha van der Sluis, Reyhana Khan

Begeleider: Mark Vlietstra ([email protected])

Geel Junior team 1

Sem Niemoller, Julian van Scheppingen, Zeger ter Stege, Jordan Riley Ruitenschild, Kenan Mujagic

Begeleider: Jasper van Scheppingen ([email protected])

Geel Junior team 2

Rishika Singh, Jessi Klaver, Leontina Miokovic, Sidhant Ghose, Mees de Winter, Alvaro Vives Flores

Begeleider: Danielle Klaver ([email protected])

 

Geel Junior team 3

Emily Kingori, Anna Pankratov, Justin van Leeuwaarden, Thijs Vlietstra, Michelle Mesters

Begeleider: Tim Mesters ([email protected])

 

Geel Junior team 4

Jayden Hagen, Dean van Kammen, Jesse Gietman, Julien Akkerman, Daniel van der Linden

Begeleider: Dana van Kammen ([email protected])

Geel Junior team 5

Kaylee Cheung, Amira Blaas, Aylen Tielle, Ellen van der Sluis, Amalia Dumenica, Tara Dujmovic

Begeleider: Robin Tielle ([email protected])

 

 

Geel Junior team 3

Emily Kingori, Anna Pankratov, Justin van Leeuwaarden, Thijs Vlietstra, Michelle Mesters

Begeleider: Tim Mesters ([email protected]com)

Geel 14+ Meisjes team 1

Nikki van der Ploeg, Yael Munoz, Demi-Jane Bennewitz, Mahdiya Kidwai, Ashley Schobel

Aanvoerder: Demi-Jane Bennewitz ([email protected])

Geel 14+ Meisjes team 2

Sayen Tielle, Moice Lapar, Damini Bissumbhar, Yaara Munoz, Taniya Bissumbhar

Aanvoerder: Moice Lapar ([email protected])

Geel 14+ Jongens team 1

Danilo Feijen, Dayton van Wilsem, Axel ter Stege, invaller

Aanvoerder: Danilo Feijen ([email protected])

Geel 14+ Jongens team 2

Luca Paoli, Ilia Zaker, Dinant v KOeveringe, Omar Contreras Avilas

Aanvoerder: Luca Paoli ([email protected])

Meisjes team reserve

Laura Dujmovic

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 36 533 9510

Sportpark Rie Mastenbroek

Mosweg 10
1314 AZ Almere